רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

אודות ד``ר פרידמן

ד"ר דוד פרידמן הנו רופא עור מוסמך הן בארצות הברית והן בישראל, מנהל את מרכז העור והלייזר, מרכז בין לאומי לטיפולים

 

בתחום רפואת העור.  ד"ר פרידמן מוזמן להרצות ולהדריך רופאים זרים בעולם אודות טכניקות טיפול בלייזר.

ד"ר דוד פרידמן, אחד מהמומחים הראשונים במעלה בתחום השימוש בלייזר ברפואת העור, היה עוזרו של פרופ' לרפואת העור באוניברסיטת בראון בארה"ב במשך שנים רבות.

 

הגישות הייחודיות שלו להסרת שיער והצערת העור הופיעו בעיתונים נרחבים: ידיעות אחרונות, מעריב, הג'רוסלם פוסט, כל העיר, ומגזין הטיים. ד"ר פרידמן עובד בשיתוף עם מספר חברות המייצרות מכשירי לייזר לשם ייצור מתקנים חדישים, אשר יאפשרו לו להציג למטופליו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

הגישה של ד"ר פרידמן למטופלים המועמדים לטיפולי הצערת עור היא לכוון לשיפור ניכר ובולט – אך טבעי. הוא מאמין שהצלחה אופטימאלית מושגת כאשר חברים אומרים "את נראית נפלא, מה עשית?" ולא כאשר אומרים "אני רואה שמילאת את השפתיים".

 

שינוי עדין וטבעי אך אמיתי ונראה לעין הינו המטרה אליו מכוון ד"ר פרידמן.

בד בבד, ד"ר פרידמן משתדל להשיג מטרות אלו בעזרת תהליכים בטוחים ופשוטים.

בתור רופא העור המוסמך היחיד בארה"ב ובישראל, אשר מבצע  את כל סוגי הסרת השיער בעזרת מכשור המבוססים על אור, ניתן לצפות לק

בל על ידו את הטיפול המקצועי ביותר. כמו-כן, ד"ר פרידמן מקיים את כל פגישות הייעוץ בעצמו. הוא מאמין שפגישת הייעוץ לא אמורה להוות נקודת מכירה אלא זמן להכיר את המטופל/ת, להסביר את נכונות מועמדותם לטיפול והכי חשוב, לתאם ציפיות ריאליסטיות.

אין ספק כי לד"ר פרידמן הזכות למוניטין שרכש כרופא הגון, חם ואכפתי. השאיפה שלו היא לטפל במטופליו כאל בני משפחה.

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.