רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

חידוש עור הידיים

היות שהידיים מקבלות כל כך הרבה חשיפה, פעמים רבות הן מראות סימנים ניכרים של הזדקנות.

אלה יכולות לבוא לידי ביטוי בקמטים, כתמים חומים, ורידים בולטים – כולם תוצאה של הליך ההזדקנות הטבעי של האור כמו גם חשיפה לאור השמש. אובדן רב של רקמת שומן גם היא יכולה לגרום לידיים שלנו להיראות שבירות וגַּרְמִיות יותר. מראה ידיים דהויות, מקומטות ומשופעות ורידים עשוי לא פעם להפחית ממידת הביטחון שלנו במראנו.

ישנן מספר שיטות וטכנולוגיות יעילות מאוד לחידוש עור הידיים. הן יכולות לגרום לשיפור ניכר במרקם העור (הטקסטורה) של היד, ולהפחית מידת הבלטתם של הורידים ו/או הקמטים. מדובר בטכניקות התחדשות העור כגון שימוש בלייזר, חומרי מילוי קוסמטיים ועוד.

הגישה הטיפולית

בפגישת הייעוץ הראשונית, ד"ר פרידמן יאבחן את כפות הידיים ואת מצב העור. הוא ישוחח עמך על הטיפולים הקיימים והשיטות הרצויות בהסתמך על התוצאה הרצויה בעיניך. לאחר מכן ירשום לך ד"ר פרידמן תכנית טיפולים אישית המתאימה לסוג העור האינדיבידואלי, כאשר המטרה היא ליצור מראה ידיים חיוני, צעיר ורך יותר. סוג הטיפול ותדירותו תשתנה ממטופל למטופל, בהסתמך על השיטה שנבחרה וזמן ההחלמה הנדרש.

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.