רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

שאלות נפוצות

מי מקיים את פגישות הייעוץ במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן ?

במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן אנו מעניקים שירות ייחודי בכך שאנו מאמינים שבכדי שהמטופל/ת תקבל את הייעוץ הרפואי, המקצועי, ההוגן והמדויק ביותר, הפגישה חייבת להתבצע על ידי רופא בעל ניסיון רב שהנו גם זה המבצע את הטיפולים.

על כן, רק ד"ר פרידמן יבצע את הייעוץ הרפואי. בזמן הייעוץ המטופלים יקבלו הסבר אישי לגבי הטיפול וכן יוסבר להם האם לאור הציפיות ומצבם האישי מומלץ לעבור את הטיפול.

הייעוץ יהיה הוגן ומאוזן רק כאשר המטופלים יקבלו הסבר מלא על שלבי הטיפול ולא תתקיים רק מכירה או מתן הצעת מחיר.

מי מבצע את הטיפולים במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן ?

במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן הרופא הוא זה אשר מבצע את כל הטיפולים בעצמו. אין קוסמטיקאיות, אחיות, "טכנאי לייזר" או עוזרים של הרופא אשר יבצעו את הטיפול.

אין ספק כי לאחר כ-עשרים שנות ניסיון ולמעלה מ-100,000 טיפולים ד"ר פרידמן הנו האדם המוסמך ביותר לבצע את טיפולים.

מהי הפילוסופיה לגבי הטיפול במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן ?

ד"ר פרידמן שואף להעניק למטופלים שלו את הטיפול הטוב וההגון ביותר. הפילוסופיה במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן הוא לטפל בכל מטופל כאילו הטיפול היה עבור בן משפחה. בנוסף, ד"ר פרידמן ינסה לפתור את בעיות המטופלים בגישה הבטוחה והחסכונית ביותר.

מה מובטח במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן ?

הטיפולים המבוצעים במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן הנם רפואיים וטבעיים ועל כן רופא הגון אינו יכול בשום אופן להבטיח תוצאות.

המטופלים יקבלו הערכה כנה ואמיתית לתוצאות הטיפול האפשריות, ויעשה כמיטב יכולתו להגיע לתוצאות הטובות ביותר. זוהי הבטחתנו היחידה.

ול האפשריות, ויעשה כמיטב יכולתו להגיע לתוצאות הטובות ביותר. זוהי הבטחתנו היחידה.

 תוכנית ישנה יותר תוכניתו של ד"ר פרידמן
באיזה גיל מומלץ לעבור טיפול לחידוש עור הפנים ? לחכות לאמצע שנות ה-50 תחילת טיפול בשנות ה-30,20 ו-40
איזה טיפול נעשה למען חידוש עור הפנים ? טיפול דרסטי יחידי בחדר ניתוח, כגון מתיחת פנים, כאשר רק לאחר מספר שבועות מתקבלת התוצאה הסופית סוגים שונים של טיפולים פשוטים כאשר חוזרים על הטיפולים עד לקבלת תוצאה סופית. לאחר מכן נעשים טיפולים לשימור התוצאה לדוגמא: בוטוקס, מילויים ולייזר.
מהם בד"כ תוצאות הטיפול ? מראה פחות טבעי. עובדת התערבות טיפול דרסטי בולטת וברורה לעין. מראה טבעי ועדין כאשר קשה יהיה להבחין איזה טיפול נעשה.
מה אנשים עלולים לומר שלא בפני המטופל ? "ברור שהיא עשתה מתיחת פנים" "היא נראת כל כך טוב ורגועה, מענין מה עשתה"
זמן שהייה בבית ותופעות לוואי אפשריות. מקסימאלי מינימאלי
תוך כמה זמן מתרחש שינוי ? לאחר מספר שבועות של החלמה לאט ובאופן יציב

הטיפולים המבוצעים במרכז העור והלייזר של ד"ר פרידמן הנם רפואיים וטבעיים ועל כן רופא הגון אינו יכול בשום אופן להבטיח תוצאות.

המטופלים יקבלו הערכה כנה ואמיתית לתוצאות הטיפול האפשריות, ויעשה כמיטב יכולתו להגיע לתוצאות הטובות ביותר. זוהי הבטחתנו היחידה.

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.