רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

הסרת שיער

ד"ר פרידמן הוא יועץ, חוקר ומלמד בחברות לייזר רבות, ביניהן Candela-Syneron, Lumenis, Cynosure ו-Aerolase. ד"ר פרידמן שימש כיועץ רפואי גם למכשיר הביתי הפופולרי  Me My Elos להסרת שיער.

ד"ר פרידמן הוא הדרמטולוג היחיד בישראל שמבצע את כל ייעוצי הסרת השיער בלייזר. הייעוץ להסרת שיער בלייזר הינו עם ד״ר דוד פרידמן, מומחה לראופת עור. הייעוץ הינו רפואי, ואינו נאום מכירות רגיל בענף הלייזר. ד"ר פרידמן מבצע את הטיפולים להסרת שיער באזור הפנים, ובמפראה יש טכנאית לייזר מוסמכת המטפלת בכל אזורי הגוף עבור נשים.

ד"ר פרידמן משתמש בלייזר המתאים לכל סוגי העור. לבעלי עור בהיר, ד"ר פרידמן יבחר לייזר Alexandrite שיש לו מנגנון צינון מובנה. לבעלי עור כהה יותר, ייתכן שד"ר פרידמן יבחר לייזר YAG שיש לו מנגנון צינון מובנה. להגברת הנוחות והבטיחות, ייעשה שימוש גם במערכת צינון אוויר מסוג Zimmer Cryo 6.

שאלות ותשובות נפוצות – הסרת שיער בלייזר

למה לפנות לד"ר פרידמן להסרת שיער בלייזר?

  1. ד"ר פרידמן הוא דרמטולוג מוסמך בישראל ובארה"ב
  2. ד"ר פרידמן מבצע את כל הפרוצדורות להסרת שיער בלייזר בעצמו
  3. ד"ר פרידמן ביצע יותר מ-100,000 טיפולים
  4. ד"ר פרידמן מסיר שיער בלייזר מאז 1996
  5. ד"ר פרידמן משתמש רק בציוד הלייזר הטוב ביותר (לא IPL)

מה כולל מפגש הייעוץ?
ד"ר פרידמן יבחן את ההיסטוריה הרפואית וההורמונלית שלך. הוא יבדוק את גוון העור הטבעי שלך, הימצאות שיזוף, צבע השיער ועוביו. לאחר מכן ד"ר פרידמן ישתף אותך בתוצאות הצפויות. מפגש הייעוץ הוא בעל אופי רפואי ומדעי, ולא שיחת שכנוע בעלת אופי שיווקי.

כמה טיפולים אצטרך?
אין אפשרות לנקוב במספר מדויק, שכן הדבר תלוי בתנאים הבאים:

  1. המיקום האנטומי של השיער
  2. מצב הורמונלי
  3. צבע השיער
  4. עובי השיער
  5. גוון העור

על סמך ניסיונו העצום, ד"ר פרידמן יוכל לתת לך אומדן.

כמה עולה הטיפול?
אנחנו ייחודיים בכך שאיננו גובים תשלום על "חבילות" של עשרה טיפולים. המטופלים שלנו חשים על פי רוב בשיפור כבר לאחר מפגש יחיד, ובדרך כלל ברוב האזורים נדרשים הרבה פחות מעשרה טיפולים. לכן, התשלום הוא לכל מפגש והוא תלוי באזור האנטומי. לאחר מפגש הייעוץ תוכלו לקבל מפרט תשלומים מדויק בכתב.

האם ד"ר פרידמן מטפל גם בהסרת שיער מהפנים?
מאז 1996, ד"ר פרידמן ביצע עשרות אלפי טיפולי הסרת שיער פנים.

 

 

 

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.