רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

אדמומיות ו/או ורידים בפנים

רוזיצאה (Rosacea) היא מחלת עור נפוצה המשפיעה על מיליוני אנשים. זהו מצב כרוני אשר נוטה להחמיר בהדרגה לאורך זמן.

הסיבות המדויקות לתופעת רוזיצאה אינן ידועות. עם זאת, חשיפה לשמש , מתח נפשי, חום, אלכוהול, מאכלים חריפים, פעילות גופנית, אמבטיות חמות, מזג אוויר קר ומוצרי טיפוח לעור מסוימים יכולים להיות גורמים לתופעה. אם לא מטפלים ברוזיצאה יכולות להתקיים תופעות כמו בליטות, פצעונים, אדמומיות ונימי דם. במקרים חמורים, האף יכול להיות נפוח עקב הצטברות של רקמה עודפת.

איך דר' פרידמן יכול לסייע להפחית את השכיחות של רוזיצאה?

חשוב להבין כי רוזיצאה היא מחלה כרונית ועל כן יש לבטל את הגורמים הסיבתים למחלה, כולל שיפור בתזונה, חשיפה סביבתית, אלכוהול, קרמי טיפולים לא ראויים וקוסמטיקה.

איך דר' פרידמן יכול לסייע בטיפול בתופעה?

בנוסף לתרופות מתאימות, ד"ר פרידמן משתמש במכשיר לייזר לטיפול בכתמי רוזיצאה. בדרך כלל נדרשים 2-3 טיפולים על-מנת להביא לשיפור משמעותי, ופעם בכמה זמן נדרש טיפול נוסף נחוץ כדי לשמר את התוצאות.

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.