רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

חידוש פני העור בלייזר

מטרת חידוש פני העור היא לשפר את המראה הכללי – גוון עור הפנים, המרקם והקמטים.

לבעיות גוון מקומיות, ד"ר פרידמן משתמש בפיקו לכתמי פיגמנטים ובלייזר Pulse Dye לנימי דם.

למרקם עור כללי ובעיות גוון, ד"ר פרידמן לא יבצע קילוף כימי או לייזר מעמיק, שכן ישנם טיפולים מתקדמים חדישים יותר בעלי יחס גבוה של יותר של עלות-תועלת, מבלי להסתכן בהרדמה, השבתה של שבועיים, פוטנציאל לצלקות ותופעות לוואי קבועות של פיגמנטציית יתר או חסר.

הגישה של ד"ר פרידמן לחידוש פני העור תהיה כפופה לגורמים שלהלן:

דרגת הפיגמנט

דרגת הקמט

זמן השבתה (התאוששות

הפרוצדורה

תדירות הטיפול

ממוצע זמן עד לתוצאות

קטנה עד בינונית

אין

אין

תכנית המרשם של ד"ר פרידמן

מדי לילה

1.5-3 חודשים

קטנה עד בינונית

קטנה עד בינונית

12 שעות

פיקו לייזר

חודשית, 3-5 פעמים

2-3 חודשים

קטנה עד גדולה

קטנה עד בינונית

72 שעות

קילוף לסופשבוע של ד"ר פרידמן

חודשית, 2-3 פעמים

חודש – -חודשיים

תכנית קרם הפיגמנטים של ד"ר פרידמן

התכנית כוללת קרם מרשם שיכינו לך בבית המרקחת. זוהי הדרך הזולה, הבטוחה והחוקית להשיג קרמים אלה (כבר ראינו מקומות לא-רפואיים שמוכרים קרם זה במחירים מופקעים ללקוחותיהם. לא זו בלבד שזה לא חוקי, הלקוחות עלולות להינזק מכך).

מרחי את הקרם מדי לילה, בשעות היום מרחי קרם הגנה איכותי – ופשוט תראי את התוצאות!

פיקו לייזר

ד"ר פרידמן הוא הראשון בעולם להשתמש בפיקו לייזר לחידוש פני העור. הטיפולים נסבלים בהחלט גם ללא משחת אלחוש, ואת האדמומית הקלה ניתן לכסות בקלות בעזרת מייקאפ למשך 12 שעות. המטופלות מרוצות מאוד מהשיפור שחל בגוון, במרקם ובקמטים.

תוצאות פיקו לייזר כעבור 3 טיפולים

קילוף לסופשבוע של ד"ר פרידמן

ד"ר פרידמן הוא חלוץ שיטה חדשה לחידוש עור על ידי קילוף (פילינג). במקום להשתמש בלייזר או בקילופים כימיים אגרסיביים מטבעם, הוא משתמש בשיטה מיוחד המשלבת בין שתי שיטות אלה בשיטה לא-אגרסיבית המניבה תוצאות מצוינות בתוך סופשבוע אחד של השבתה. לאחר 72 שעות, רוב המטופלות יכולות לכסות את האדמומית שנותרה בעזרת מייקאפ.

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.