רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

תכנית טיפול בעזרת קרם מרשם של ד``ר פרידמן

האם בזבזת אלפי שקלים על קוסמטיקה יקרה שלא שיפרה כלל את מראה פנייך?

האם עורך אפרורי, עייף ובעל מראה חולה?

האם עלייך להשתמש במייקאפ כדי להיראות במיטבך?

האם את יודעת כיצד להיאבק בסימני ההזדקנות ולהחזיר את הגלגל לאחור?

רוצה עור בוהק וזוהר בלי לעבור פילינג מסוכן ויקר?

בוודאי תשמחי לדעת שד"ר פרידמן עזר לאלפי מטופלות מעל גיל 25 להשיג עור יפה, רענן, טבעי וקורן בעזרת תכנית טיפול בעזרת קרם מרשם של ד"ר פרידמן.

הבסיס לתכנית עור פנים יפה הוא עור חלק וזוהר. לפני השימוש בלייזר, בוטוקס או חומרי מילוי, הבה נטפל בעורך. "תכנית העור" אינה יקרה, היא בטוחה ומסייעת למניעת סרטן עור.

הדרך הפשוטה והבטוחה לעור יפה היא להשתמש בעקביות בחומר מסנן קרינה לשעות היום, ובלילה למרוח קרם מרשם של תכנית הטיפול בעור של ד"ר פרידמן. אם תטפלי בעורך בעקביות לפי התכנית, עורך יהיה רענן ובוהק יותר.

מטופלות רבות מספרות שחברותיהן חשבו – בגלל השיפור המדהים במראה שלהן – שהן עברו מתיחת פנים, אך למעשה הן רק טיפלו בקרמים על פי תכנית המרשם של פרידמן.

שימו לב:

קרמים שקונים בבתי המרקחת עולים עד פי 500% יותר מהקרמים במרשם, והם מספקים 5% מהתוצאות שמקנים הקרמים במרשם

סכנה – מטפלים או קוסמטיקאיות ימכרו לך "קרמי פלא" (קרמים חזקים במרשם) בניגוד לחוק! ראינו השפעות לוואי אצל מטופלות שהשתמשו בקרמים חזקים כאלה ללא השגחה ישירה מתאימה של רופא. הכלל הוא פשוט: יש לקנות קרמים חזקים במרשם רק אצל רוקח מורשה

קרמים

בוקר – קרם הגנה. דרגת הגנה של מס' 30 לפחות, שיש למרוח בכל 3 שעות כשאת מחוץ לבית
לילה – קרם מרשם של פרידמן, שיש לרכוש אצל רוקח מורשה

יש להימנע ממזונות עתירי סוכרים
אין לעשן

יש להקפיד על פעילות גופנית סדירה

למטופלות שתקציבן מוגבל, תכנית Prescription Skin של פרידמן היא דרך חסכונית ומצוינת להיראות במיטבן.

למטופלות שתקציבן מעט גדול יותר, כדאי לשקול גם טיפול בבוטוקס. לאחר הטיפול בבוטוקס, ייתכן שימוש גם בחומרי מילוי ובלייזר. ד"ר פרידמן ישתדל להציג לך ניתוח מותאם למצבך, כדי שתוכלי לבחור את הטיפול שמתאים לאפשרויותייך הכספיות.

ברוכה הבאה – הבה נעזור לך להיראות במיטבך!

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.