רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

העלמת סימני מתיחה

סימני מתיחה הם תוצאה של מתיחת העור וקריעתו מתחת לשכבת העור העליונה, עד כדי שינוי מולקולות הקולגן. הם בדרך כלל קשורים בעלייה משמעותית של משקל הגוף או בגדילה, הריון, או חוסר איזון הורמונלי. לסוג העור והגנטיקה גם כן תפקיד פעיל ביצירתם. הסימנים משתנים במראם ועשויים להופיע בצבע אדום, לבן, כסוף, צר או רחב. הם מצויים במגוון מקומות על הפני הגוף כולל אזור המותניים, הבטן, הירכיים, הזרועות או החזה.

בהתחשב בצבעם ובגודלם של הסימנים, טיפול בלייזר יכול לשפר באופן משמעותי את מראם עד הסרתם לגמרי. ניתן להיעזר בטיפולי לייזר שונים בפני עצמם או בשילוב של כמה סוגים על-מנת לחדור את שכבת הדרמיס התחתונה ולעורר יצירת וצמיחת סיבי קולגן חדשים. במהלך תכנית הטיפול, סימני המתיחה יתחילו להיטשטש עד להיעלמותם המוחלטת.

מה אפשר לעשות לגבי סימני מתיחה?

צעירים וצעירות, לאחר פרצי גדילה בגיל ההתבגרות או לאחר בניית שרירים, עשויים להצטרף לאמהות אחרי לידה ולהיאלץ להתמודד עם סימני מתיחה.

סימני מתיחה ניכרים לעתים קרובות סביב החזה, בחלק העליון של הזרועות והרגליים, וכן בבטן.

כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, חשוב לבצע טיפולים סדירים בכל חודשיים בעזרת טכנולוגיות הלייזר החדשניות והטובות ביותר שיש.

כמו ברוב המקרים, ככל שמטפלים בסימני המתיחה מוקדם יותר (כשהם עדיין אדומים), כך אפשר להגיע לתוצאות טובות יותר.

תכנית הטיפול הרגילה לסוגים שונים של סימני מתיחה:

צבע: אדום מרקם: שטוח לייזר: Pulse Dye מספר טיפולים: 3-5 זמן השבתה: יום אחד
צבע: אדום מרקם: שטוח לייזר: PICO מספר טיפולים: 5 זמן השבתה: שבוע אחד
צבע: לבן מרקם: מחוספס לייזר: PICO מספר טיפולים: 7-10 זמן השבתה: שבוע אחד
צבע: לבן מרקם: מחוספן לייזר: Fractionated CO2 מספר טיפולים: 2-5 זמן השבתה: חודשיים

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.