רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

סגל המטפלים

ד"ר דויד פרידמן

דגמטולוג
ד"ר דוד פרידמן הנו רופא עור מוסמך הן בארצות הברית והן בישראל, מנהל את מרכז העור והלייזר, מרכז בין לאומי לטיפולים בתחום רפואת העור. ד"ר פרידמן מוזמן להרצות ולהדריך רופאים זרים בעולם אודות טכניקות טיפול בלייזר. אחד מהמומחים הראשונים במעלה בתחום השימוש בלייזר ברפואת העור.

ד"ר ניר גל-אור

מנתח פלסטי
ד"ר ניר גל-אור הינו כירורג פלסטי מומחה. הוא סיים את לימודיו הרפואיים באוניברסיטת סמלוייס, וסיים את ההתמחות בכירורגיה פלסטית בבית חולים כרמל ומאיר. ד"ר גלאור שירת בצה"ל כחייל קרבי וכמפקד של יחידה מבצעית. ד"ר גלאור נוטל חלק בפעילות של האגודה הישראלית לכדירוגיה פלסטית ומפרסם כתבי-עת רפואיים. ד"ר גלאור מטפל בהידוק צוואר מדלדל ורופף ב ThermiTight איך מתחילים? נא להתקשר למרפאה לקביעת ייעוץ שלך עם ד"ר גל-אור

איימי עמנואלה קסלמן, MD, FACOG

רופאת נשים מומחית
ד"ר קסלמן הנה רופאת נשים מומחית, בישראל ובארה"ב. ד"ר קסלמן סיימה את לימודיה באוניברסיטת קולומביה היוקרתית ולאחר מכן, בפקולטה לרפואה ע"ש אלברט איינשטיין. את ההחתמות בגיניקולוגיה ומיילדות סיימה ב LIJ בניו-יורק. לאחר 20 שנה של עיסוק כרופאת נשים ומינוי כסגן פרופ' בארה"ב, ד"ר קסלמן עלתה לארץ עם משפחתה.

לצד כישוריה הרפואיים, ד"ר קסלמן מעניקה יחס אישי וחם לכל פציינטית. היא יודעת שלפעמים נשים מרגישות לא בנוח לשוחח על הבעיות האישיות שלהן הקשורות לבריחת שתן . ד"ר קסלמן פה לשוחח על המה שמפריע לך – בצורה פרטית, עם הרבה אכפתיות ומקצועיות.

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.