רופא עור מומחה, רואים את ההבדל

Thermi Tight
Thermi Tight - Dr David Friedman

יתרונות הטיפול בThermi Tight

טיפול בעור רפוי ותלוי בכיסי שומן באזור הצואר והפנים

התוצאות נראות טבעיות

בטוח במיוחד ואנו מותיר צלקות

אינו מלווה באי נוחות , זמן התאוששות מינימלי אם בכלל

תוצאות לאחר טיפול אחד

הליך קצר וקל

93% מהמטופלים בThermiTight ממליצים עליו!

THERMITight®

עיצוב מחדש של הרקמה התת-עורית

 במהלך הטיפול בטרמי טייט, אנו נעזרים בגשושית זעירה שתחמם בעדינות רקמות ספציפיות עד לחום טיפולי שנקבע מראש. לאחר הטיפול, עוטפים בעדינות את האזור וכבר למחרת תוכלי לחזור לפעילות רגילה.

נטול כאבים

פתרון בטיפול יחיד

אין או כמעט שאין נטרול מפעילות

הליך מהיר וקל

לפני ואחרי

תוצאות מדהימות וניכרות לעין

Before

After

ThermiTight נחשב לפרוצדורה הקוסמטית הראשונה שמעבירה אנרגיה תרמית מבוקרת מתחת לעור כדי למתן את השפעות ההזדקנות. ThermiTight הוא שיטה כמעט לא פולשנית, שתורמת להידוק העור גם ברקמות העמוקות יותר. השימוש בה נפוץ באזורים כמוו הצוואר והחלק התחתון של הפנים, כדי למתוח את עור הצוואר והלחיים.

לא. ThermiTight אינו לייזר. אנרגיה של לייזר נספגת בפיגמנט של פני העור, ואילו אנרגיית תדרי רדיו מעוררת את ייצור הקולגן שמתחת לפני העור. ThermiTight, הידוע גם כ- ThermiRF, משמש בעיקר להידוק עור הפנים, הצוואר, הזרועות, החזה והגב. ThermiRF הוא הטיפול הקוסמטי הראשון עם בקרת טמפרטורה. כך ד"ר פרידמן יכול לקבוע את הטמפרטורה המדויקת הרצויה לטיפול, ובכך למזער את הסיכון לכוויות.

ThermiTight מתאים ביותר למטופלים שרוצים תוצאות טובות יותר מפרוצדורות לא פולשניות, ואינם מעוניינים בניתוח.

ThermiTight is a great treatment for problematic areas of the neck and lower face.

ThermiTight הוא טיפול מעולה לאזורים בעייתיים בצוואר ובחלק התחתון של הפנים.

בשל העובדה ש- ThermiTight מבוצע על ידי ניקוב זעיר של מחט באזור האוזניים מתחת לסנטר, אין כל צורך בחתכים. הגשוש של ThermiTight מוחדר באזורים אלה ומושחל מתחת לעור. משום כך אין צורך בתפרים, ולכן נוהגים לכנות את ThermiTight גם כתדרי רדיו מוזרקים.

הפרוצדורה אורכת בדרך כלל כשעה. משך הזמן הכולל תלוי בפרוטוקול הטיפול ובאזורים שיש לטפל בהם.

מכיוון שהטיפול ב- ThermiTightנעשה תוך שימוש בהרדמה מקומית, הפרוצדורה אינה מכאיבה כלל. האזורים המטופלים יורדמו ולכן תחושו בנוח במהלך כל הטיפול. חלק מהמטופלים לוקחים משהו קל להרגעה לפני תחילת הטיפול. לא סביר שייראו חבורות, אך תיתכן נפיחות קלה לאחר הטיפול. מילוי ההנחיות של ד"ר פרידמן לאחר הטיפול יסייע להפחתת תוצאות לוואי אלה.

רוב המטופלים אינם חשים או כמעט ואינם חשים אי נוחות לאחר הטיפול. במקרה הצורך, אפשר להקל על אי הנוחות בעזרת משכך כאבים (מסוג אקמול). אין כל צורך במשככי כאבים חזקים יותר.

רוב המטופלים חשים נפיחות ואדמומיות מסוימת לאחר הטיפול. אולם על פי רוב הם יכולים לחזור לפעילות רגילה לאחר 24 שעות. הנפיחות עשויה להימשך 3 עד 7 ימים לאחר הטיפול.

התוצאות עשויות להיות מיידיות, ולהשתפר עם הזמן. בחימום העור גם ברקמות העמוקות, ThermiTight גורם לגוף להידוק האזורים המטופלים. רוב המטופלים רואים תוצאות 30 יום לאחר הטיפול. אולם התוצאות ימשיכו להשתפר גם בחודשים שלאחר הטיפול. רוב התוצאות ניכרות בסביבות 3 חודשים מהטיפול, אבל הן עשויות להמשיך ולהשתפר עד שנה לאחר הטיפול.

נדרש טיפול אחד ב- ThermiTight.

הטיפול ב- ThermiTight יוצר הידוק קבוע של האזורים המטופלים. עם זאת, מכיוון שתהליך ההזדקנות אינו נבלם, התוצאות אינן קבועות לנצח.

במהלך הטיפול, למכשיר ה- ThermiTight יש בקר חום פנימי שמנטר ושומר על הטמפרטורה שקבע הרופא. הטמפרטורה משתנה על פי האזור המטופל. מצלמה תרמית אינפרא-אדומה מסייעת אף היא לבקרת טמפרטורת העור, ופועלת כמנגנון בטיחות. אם הטמפרטורה מתחילה לעלות מעל לרמות הרצויות, המכשיר כבה. משום כך, השימוש ב- ThermiTight בטוח מאוד.

ThermiTight נחשב תחליף לא-כירורגי למתיחת פנים או צוואר. עם זאת, אין תחליף לא-כירורגי למתיחת פנים. הטיפול הטוב ביותר שישנו לתיקון לחיים נפולות וצוואר מידלדל הוא מתיחה כירורגית של פנים וצוואר. ThermiTight הוא פרוצדורה שמבוצעת במטופליםם שמוכנים לעבור מתיחת פנים או מתיחת צוואר, בנוסף למטופלים שאינם מעוניינים לעבור ניתוח.

הטיפולים ב- ThermiTight יכולים להתאים כמעט לכל המטופלים. אולם מטופלים בעלי עור רופף ומידלדל במיוחד עשויים להזדקק לניתוח פולשני, כגון מתיחת פנים.

עלות הטיפול ב- ThermiTight משתנה בהתאם לאזורים הדורשים טיפול. כדי לדעת עוד על הטיפול, פנו לפגישת ייעוץ

איך מתחילים?

ד"ר פרידמן וצוותו ישמחו לדון אתך באפשרויות הטיפול הנוגעות לעורך. הרגישי חופשי להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו בירושלים או בתל אביב. ד"ר פרידמן וצוותו מעניקים טיפול אישי לתושבי אזורי ירושלים ותל אביב, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על בריאות אופטימלית, אסתטיקה ושביעות רצון של המטופלות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר בטלפון 02-563-5673.